Ma ismét sikerült érmet szereznünk

Görbicz Anita megható vallomása: Anyaként értem el ezt a teljesítményt

2017.05.29

Helyi hírek

Kereknek és teljesnek tartja a maga mögött hagyott idényt Görbicz Anita, aki Bajnokok Ligáját és magyar bajnokságot nyert a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatával.

Labdarúgó NB I: a Videoton, a Budapest Honvéd és a Vasas is 34 pontról kezd

2017.02.17

A Videoton, a Budapest Honvéd és a Vasas is 34 pontról kezdi meg a tavaszi bajnoki idényt a labdarúgó OTP Bank Ligában, melyben a három éllovasnak nemcsak egymásra, hanem a címvédő, a triót négy pont hátránnyal követő Ferencvárosra is figyelnie kell.

Edzés egy megfagyott vízesés jégfalán, jégkörhinta, jégszobrászat

2017.01.30

Voltak, akik nem ijedtek meg a hideg időtől és a jégtől az elmúlt hétvégén.

Győr-Moson-Sopron megyei sportolók is az év legjobbjai közé kerültek

2016.12.20

Helyi hírek

A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Idén 54 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére.

Elkészült a kétmilliárdos mosonmagyaróvári városi sportcsarnok

2016.12.16

Helyi hírek

Elkészült az ötezer négyzetméter összterületű, több mint ezer férőhelyes városi sportcsarnok Mosonmagyaróváron. A másfél évig tartó beruházás mintegy kétmilliárd forintba került - tájékoztatta Drescher Ottó, az építtető MTE 1904 sportegyesület elnöke az MTI-t.

Soproni siker a Salamanca ellen a női kosárlabda Euroligában

2016.12.08

Helyi hírek

A Sopron hazai pályán legyőzte a Salamancát szerdán a női kosárlabda Euroliga ötödik fordulójában.

A Vasas nagy csatában jutott a Labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe

2016.11.29

Helyi hírek

Az élvonalban listavezető Vasas FC 3-2-re nyert a harmadosztályú ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójának keddi játéknapján, ezzel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Berki Krisztiánnak is ingyen lehet szurkolni a hétvégén Győrben

2016.11.24

Helyi hírek

A lólengésben olimpiai, világ- és Európa-bajnok Berki Krisztián is szerepel a péntektől vasárnapig tartó torna mesterfokú bajnokságon, amelynek a győri Audi Aréna ad otthont.

A győri női kézilabdaklub elnöke lett a MOB főtitkára (Frissítve!)

2016.11.22

Helyi hírek

Bartha Csaba váltja a főtitkári poszton Szabó Bencét a Magyar Olimpiai Bizottságnál (MOB).

Fegyverneky Zsófia 2020-ig hosszabbított

2016.11.17

Helyi hírek

Az UNIQA Sopron kosárlabdázója a csapat motorja.

Hazai vereséggel kezdett a Győr az Euroligában

2016.10.28

Helyi hírek

A Győr hazai pályán kikapott a cseh USK Prahától csütörtökön a női kosárlabda Euroliga első fordulójában.

Huszonöt éves a Sopron KC

2016.10.24

Helyi hírek

Kosárgálával és a retrospektív filmvetítéssel ünnepelte szombaton a Sopron KC férficsapata a klub megalapításának 25. évfordulóját.

Hajrágóllal győzött Gyirmóton a Mezőkövesd

2016.10.15

Helyi hírek

A hazaiak régóta nem kaptak ki.

Újra magabiztosan győzött a Győr a futsal BL-ben (Frissítve!)

2016.10.12

Helyi hírek

A Rába ETO Győr második, csütörtöki mérkőzését is fölényesen megnyerte Lvivben a futsal Bajnokok Ligája csoportkörében, így továbbjutott.

A vizes vb éremtáblázata eddig

2017.07.26

Magyarország a 11. helyen áll

Bebiztosította újabb bajnoki címét a Győr

2017.05.17

Helyi hírek

A Győri Audi ETO KC házigazdaként 37-19-re legyőzte a Mosonmagyaróvár csapatát a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén, ezzel bebiztosította története 13. bajnoki címét.

Megvédte címét a Győr a futsal Magyar Kupában

2017.02.13

Helyi hírek

A férfiaknál Győr, a nőknél pedig az Astra együttese nyerte a futsal Magyar Kupa Veszprémben rendezett négyes döntőjét.

Itt vannak a 2024-es budapesti olimpiai helyszínek legfrissebb látványtervei

2017.01.04

A 2024-es olimpia rendezési jogáért a magyar főváros Los Angelesszel és Párizzsal verseng, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) szeptember 13-án, Limában dönt a helyszínről.

Így értékeli az utánpótlás-kapitány a hétvégi győri úszóbajnokságot

2016.12.19

Helyi hírek

Petrov Iván, a Győri Úszó SE vezetőedzője szerint remek évzáró volt a csütörtöktől szombatig megrendezett SCITEC Open, amelyen 27 ország 850 versenyzője áll rajtkőre.

850 sportoló áll rajthoz a győri úszóbajnokságon

2016.12.15

Helyi hírek

Minden eddiginél több, a szervezők csütörtöki tájékoztatása szerint 27 ország 850 versenyzője áll rajtkőre a hetedik alkalommal kiírt, szombatig tartó győri SCITEC Open elnevezésű úszóbajnokságon, amelyen a sportág legsikeresebb hazai képviselői is megméretik magukat.

A Gyirmótnak sikerült a továbbjutás a Magyar Kupában

2016.11.30

Helyi hírek

Az élvonalbeli győri Gyirmót továbbjutott a labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójából, miután szerdán idegenben legyőzte a megyei első osztályú Kecskeméti LC-t.

Grimsbö szerződést hosszabbított a Győr női kézilabdacsapatával

2016.11.25

Helyi hírek

Meghosszabbította nyáron lejáró szerződését Kari Aalvik Grimsbö, a Győri Audi ETO KC norvég kapusa.

Egy oroszországi régióval működik együtt Győr-Moson Sopron megye

2016.11.23

Helyi hírek

A kétoldalú gazdasági, kereskedelmi, turisztikai, kulturális, sport és politikai kapcsolatok fellendülését várják Győr-Moson Sopron megyében és Oroszország Szamarai területén attól az együttműködési megállapodástól, amelyet szerdán írtak alá a két régió képviselői Budapesten újságírók előtt a VIII. magyar-orosz nemzetközi gazdasági fórumon és üzletember-találkozón.